Про нас

- живопис
- іконопис
- монументальний розпис
- позолота
- декорування інтер'єрів


Колектив Arte - це люди, які не лише спілкуються, працюють але і живуть за правилами мистецтва, поєднані натхненням та майстерністю, які вкладають у свою працю.

Кот Світлана Василівна

Народилась 1984р. у місті Києві.
З 1994-1998рр. навчалась в художній школі. Під час навчання приймала активну участь в шкільних, міських, обласних та міжнародних виставках.
Починаючи з 2001р. навчалась в Київському державному інституті декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. М. Бойчука, за напрямом підготовки „Мистецтво”. Отримала кваліфікацію бакалавра сакрального мистецтва. Під час навчання брала участь у багатьох виставках, зокрема в „Галереї Лавра”та центральному будинку художника. Була учасником конференції присвяченій іконопису в Україні, а також співвиконавцем ікон до іконостасу каплиці Федорівського монастиря м.Київ.
Під час закінчення навчання в інституті займалась фресковим живописом, розробкою проектів та виконанням в матеріалі монументально-декоративних настінних розписів, замовлень іконописного спрямування, декоруванням інтер’єру в техніці позолоти та відновленням розпису в приміщеннях Верховної Ради України.
Після закінчення інституту отримала кваліфікацію художника декоративно-прикладного мистецтва, спеціаліста образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.
У 2006р. була співвиконавцем проекту по створенню ікон до іконостасу церкви „Різдва Богородиці” с. Харківці Полтавської обл.
2007-2008рр. - одна з співавторів та виконавців розпису церкви „Воскресіння Христового” с. Криві Коліна Черкаської обл.
Брала участь у виставках: Batimat (Париж), Bisou (Ніцца, Франція), Сеул (Південна Корея).
2009р. - співавторство та виконання розписів церкви „Петра та Павла”, м. Тальне Черкаської обл.
2010-2011рр. - Розпис та декорування приватних об’єктів, виконання авторських робіт та робіт на замовлення.