Про нас

- живопис
- іконопис
- монументальний розпис
- позолота
- декорування інтер'єрів


Колектив Arte - це люди, які не лише спілкуються, працюють але і живуть за правилами мистецтва, поєднані натхненням та майстерністю, які вкладають у свою працю.

Станько Тетяна Олександрівна

Народилась 1984 р. у місті Шепетівка, Хмельницької обл.
Закінчила Грицівське вище художнє училище за фахом художник оформлювач. Під час навчання брала участь у створенні декорацій до музею «Пам’яті воїнам Авганістану». Також була автором проектів та виконавцем декору приміщень училища.
З 2001р. навчалась у Київському державному інституті декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. М. Бойчука на факультеті сакрального мистецтва. Під час навчання отримала кваліфікацію бакалавра сакрального мистецтва. Була учасницею конференції присвяченій іконопису в Україні, та виставки образотворчого мистецтва в будинку художника. Приймала участь у відновленні розписів, та позолоті у приміщеннях Верховної Ради України. Займалась виконанням настінних розписів, робіт іконописного напрямку, фресковим та станковим живописом.
Роботи експонувались у виставках декору та дизайну закордоном (2007р.- Batimat (Париж), 2008р.- Bisou (Ніцца, Франція), лютий 2008р.- Сеул (Південна Корея)).
Під час закінчення навчання в інтитуті була співвиконавцем проекту по створенню ікон до іконостасу церкви „Різдва Богородиці” с. Харківці Полтавської обл. Після закінчення інституту отримала кваліфікацію художника декоративно-прикладного мистецтва, спеціаліста образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.
У 2007р. була співавтором та співвиконавцем розпису церкви „Воскресіння Христового” с. Криві Коліна.
З 2009р. - одна з авторів та виконавців розпису церкви „Петра та Павла”, м. Тальне Черкаської обл.
2010-2011рр. - Розпис та декорування приватних об’єктів, виконання авторських робіт та робіт на замовлення.