Про нас

- живопис
- іконопис
- монументальний розпис
- позолота
- декорування інтер'єрів


Колектив Arte - це люди, які не лише спілкуються, працюють але і живуть за правилами мистецтва, поєднані натхненням та майстерністю, які вкладають у свою працю.

Станько Роман Михайлович

Народився 1982р. у місті Кам’янець-Подільський , Хмельницької обл.
У 2001р. закінчив Камянець Подільське училище культури за спеціальністю викладач рисунку та живопису. Впродовж навчання брав участь у всеукраїнській виставці-ярмарку образотворчого та народно-прикладного мистецтва, а також виставці образотворчого мистецтва, присвяченій дню художника у Камянці Подільському 1998- 1999р.р.
З 2001р. навчався у Київському державному інституті декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. М. Бойчука, за напрямом підготовки „Мистецтво”, де здобув кваліфікацію спеціаліста з монументально-декоративного розпису. Під час навчання в інституті брав участь у різноманітних виставках. Зокрема конференції присвяченій іконопису в Україні, та виставці образотворчого мистецтва в будинку художника. Приймав участь у відновленні розписів, та позолоті у приміщеннях Верховної Ради України. Здобув додаткову освіту у навчальному бізнес-центрі „Анастасія” при Українському Коледжі Бізнесу та Права за спеціальністю декоратор проектувальник інтер’єру та меблів. Під час закінчення навчання в інтитуті був співвиконавцем проекту по створенню ікон до іконостасу церкви „Різдва Богородиці” с. Харківці Полтавської обл. Після закінчення інституту отримав кваліфікацію художника декоративно-прикладного мистецтва, спеціаліста образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.
По закінченні інституту у 2007р. був співавтором та співвиконавцем розпису церкви „Воскресіння Христового” с. Криві Коліна.
З 2009р. - один з авторів та виконавців розпису церкви „Петра та Павла”, м. Тальне Черкаської обл.
2010-2011рр. - Розпис та декорування приватних об’єктів, виконання авторських робіт та робіт на замовлення.